MONA 12 darabos színes gyurmaszett

490 Ft

MONA 12 darabos színes gyurmaszett

Alkoss nagyot és színeset ezzel a MONA gyurmaszettel! Használd a színeket, vagy akár keverd össze őket a kívánt hatás elérése érdekében! A puha gyurma jól formázható és nem tapad sem az asztalra, sem a bőrre. Levegőn nem szárad.

Tökéletes óvodai vagy iskolai játékokhoz, foglalkozásokhoz, terápiás tevékenységekhez.

A szett 12 darab gyurma rudat tartalmaz, 1 db rúd kb. 15 gr.

Gyártó: Majewski
Ajánlott: 4 éves kortól