Minyon hátizsák – Bob

Minyon hátizsák – Bob

Minions táska

A Gru című animációs filmben elszabadult Minyonok önálló életre keltek. Szerethető figurájuk meghódították a világot. Így került a kis Bob erre a hátizsákra is.

Bob, aki a táskán szereplő szlogen szerint, I try harder, jobban igyekszik, bátran kíséri el kis gazdáját akár kirándulni, akár sportolni megy.

A táska alapvetően kék színű, amin mintaként apró minyonok láthatóak. Vállpántja sárga színű.

A hátizsáknak egy nagy rekesze van, elől egy kisebb cipzáras zsebbel, amelyben akár az útra szánt elemózsiát is lehet tenni. Vállpántja szivacsos és szükség szerint állítható.

Méret: 35x41x13,5cm

Gyártó: Karactermania
Minta: Minions / Minyonok
Anyag: 100 % poliészter