Minyon gurulós iskolatáska, hátizsák – Bob

Minyon gurulós iskolatáska, hátizsák – Bob
Minyon troli

A Minyonok mindenkihez elértek. A Gru című Disney filmből elindulva nagy utat jártak be, elértek fiúkhoz, lányokhoz, és mindenki kedvencei lettek. A bohókás karakterek ezúttal a gurulós iskolatáskán Bob csal mosolyt az arcunkra

A kék-sárga színekben pompázó táska egyaránt való fiúknak és lányoknak.

A táska három rekeszes, bőven lehet bele pakolni, ezért, hogy a táska megőrizze formáját, és tartását, oldalról pántok támasztják meg. A rekeszek cipzárral záródnak, melyeknek fogantyúja minyonos emblémában végződnek.

A táska kényelmes használatot biztosít a párnázott vállpántoknak köszönhetően. A könnyen kezelhető húzókar révén gurulós hátizsákként is használható. Talpazatának úgy van kialakítva, hogy a táska önmagában is megáll.

Jellemzők:

– 2 kerekes, kitámasztó segítségével stabilan megáll
– vállpántja: állítható, széles, párnázott
– könnyen tisztítható

Méret: 32x49x21cm