Minyon ergonomikus iskolatáska, dobozos – premium

Minyon ergonomikus iskolatáska, dobozos – premium

Anatómiai iskolatáska – Minions

A Gru című animációs filmben megismert Minyonok bohóckodnak ezen a prémium minőségű iskolatáskán. A sárga kis lények humorosan, de ellentmondást nem tűrve hívják fel magukra és színűkre a figyelmet. A mélykék táska különösen kihangsúlyozza ezt.

A dobozos iskolatáska merev falú, ezáltal a gyerekeknek könnyebb a be- és kipakolás. Ergonómikus iskolatáskaként védi a gerincet és támogatja a helyes testtartást az által, hogy a hátlapja a gerinc mentén ki van párnázva. Vállpántjai párnázottak és szükség szerint állíthatóak.

A jól láthatóság érdekében fényvisszaverő csíkok vannak elhelyezve az elején és pántján.

Egy nagy rekesze csattal záródik. Elején elhelyezett kisebb cipzáras zseb apróbb dolgok, mint pl, egy szendvics elkülönítése lehetséges. Mindkét oldalán egy-egy hálós zseb található.

Alja műanyag borítással van megerősítve, amely nem csak tartósabbá teszi a táskát, de lehetővé is teszi, hogy bármilyen körülmények között megálljon magában is.

Méret: 39x37x23cm
Súly: 1 kg