Minyon ergonomikus iskolatáska, dobozos Invázió

Minyon ergonomikus iskolatáska, dobozos Invázió
Minions iskolatáska dobozos

Extra könnyű, merev oldalfalú iskolatáska kisiskolásoknak. Lányoknak és fiúknak egyaránt való ez a hátizsák, hiszen az elején bohóckodó minyonokat mindenki szereti. A kis figurákat a Gru című rajzfilmben ismerte meg a világ, hogy aztán önálló életre kelve saját filme(ke)t kapjanak. Azóta kicsik és nagyok az egész világon a szívükbe zárták.

Kisiskolás korú gyermekeknek fejlesztett, mely kíméli a gerincet és segíti a helyes testtartást. Hátulja a gerinc két vonalánál erősen párnázott. Vállpántja széles szivacsos és állítható. A táska alsó része erős gumi borítású, így még ellenállóbb. A merevített falak megkönnyítik a ki- bepakolás a gyerekeknek.

A kék színű táskát a minyonok inváziója töri meg. Hol ők maguk jelennek meg, hol az árnyékuk, hol apró angol zászlók.

Elején nagy cipzáros zseb található, amiben akár az uzsonnát is lehet tárolni.  Az oldalán található cipzáros rekeszben elrejthető akár a dobozos gyümölcslé is. Egyrekeszes belsejében füzet elválasztó rész található, melyet pluszban még egy gumipánt fixál.

A gyerek biztonságáról a fényvisszaverő szegélyek illetve a vállpánton elhelyezett hello london feliratú korongok gondoskodnak, aminek köszönhetően a sötétben is jól látható. A látható felület nagyban megnöveli a láthatóságot, észlelhetőséget, amely elegendő lehet a sérülés, a  baleset megelőzéséhez.

Méret:  Méret: h: 36 cm sz: 29 cm mély: 16 cm ( mélység első zsebbel 20 cm )
Súly: 1 kg
Minta:  Minyon / Minions