Minnie tornazsák – Time for Me

Minnie tornazsák – Time for Me
Tornazsák lányoknak

A Disney gyerek tornazsák mintázatát Minnie egér cuki pofija és sok-sok apró masni adja. Természetesen mi is szeretjük ezt a bájos kisegeret.

A minőségi Minnie Mouse tornazsák minden iskolás lány igényeit kielégíti. Zsinórral záródik, mely könnyen kezelhető még a kisebb gyerekek számára is. Egy és két vállon is hordható, kényelmesen elfér benne a tornaruha és a tornacipő.

Nemcsak tornazsáknak használhatod, suli után bármilyen szabadidős tevékenységhez tökéletes!
Óvodás gyerekek részére is jó választás lehet a váltóruha tárolására.

Ízlés szerint kombinálható azonos mintázatú iskolatáskával és tolltartóval is, ha egy teljesen egyedi, mégis összhangban lévő kollekcióra vágysz.

Minnie iskolatáska és iskolafelszerelések

Méret: 38 x 34 cm