Minnie hátizsák, iskolatáska trolival

Minnie hátizsák, iskolatáska trolival
Minnie gurulós hátizsák

Design Minnie egér motívumokkal mintázott hátizsák kisiskolásoknak  kiránduláshoz vagy  iskolába.
A hátizsák kétrekeszes, elől nagy zseb, amit hímzett Minnie felirat díszít. Kétoldalt egy-egy nagy zsebben tárolható például az innivaló.   Hátsó része szivacsos. Állítható vállpántja szintén párnázott,  cipzár húzóját rózsaszín szalag díszíti.
Vadonatúj Minnie hátizsák termékünk biztosan elnyeri tetszésed, hiszen a troli / trolli  /segítségével bárhová könnyedén magaddal viheted, de akár a trolit otthon hagyva a hátizsákot is kényelmesen hordhatod. Iskolába, utazáshoz, kiránduláshoz is tökéletesen megfelel.
A húzószerkezet legnagyobb mérete 85 cm.

Méret: 40 x 32 x 15 cm ( kétoldalt a zseb plusz 2×6 cm )
Súly: 0,5 kg ( táska )
Anyaga: 100 % poliészter