Minnie egér virágos ergonomikus iskolatáska

Minnie egér virágos ergonomikus iskolatáska

Disney hátizsák

Walt Disney klasszikusa, a lányok nagy kedvence Minnie egér tetszeleg ennek az ergonomikus iskolatáskának az elején. A táska egészét virágok és ahogy az Minnie egérrel együtt jár, pöttyök borítják. Lányos motívumok lágyítják a sötétkék alapszínt.

A dobozos iskolatáska extra könnyű. Kemény falának köszönhetően egyszerű a be- és kipakolás. Egy nagy rekeszében füzetelválasztó pánt van, és műanyag csattal záródik. Elején egy nagy cipzáras zseb van, amelyben pl.: uzsonnát, vagy tolltartót elkülönülten lehet tárolni. Oldalán egy cipzáras és egy hálós zseb található.

Ergonomikus táska révén a hátoldala a gerinc mentén párnázott, így védi a gerincet, és elősegíti a helyes testtartást. Vállpántjai szintén párnázottak, valamint állíthatóak szükség szerint.

Minden oldalán fényvisszaverő csíkok vannak elhelyezve a jól láthatóság érdekében.

A táska alsó részén műanyag lábak vannak, így bárhová letehető, önmagában leáll.

Méret:v37x29x 19 cm ( első zsebbel együtt )
Súly: kb 1 kg
Gyártó: Derform