Minnie egér spirálos notesz tollal

Minnie egér spirálos notesz tollal

Napló lányoknak

Nagyon szép színes, különleges mintázatú jegyzetfüzet, melybe kedvedre rajzolhatsz, jegyzetelhetsz, leírhatod gondolataidat. A Minnie egér spirálos notesz tollal praktikus és ötletes ajándék lehet a kislányok számára. A népszerű Disney mesén generációk nőttek fel. A mindig csinos és bájos Minnie Mouse mosolya díszíti a mintás napló külsejét, így nagy örömet okozhatunk vele a Minnie rajongó gyerekeknek. A kis spirálos füzetke mellett egy toll is a tiéd lesz, szintén a kedvenc karaktered mintájával.

A notesz lakattal záródik, hogy titkaidat elrejthesd a kíváncsi szemek elől. A lakathoz két kulcs tartozik.

Méret: 19 x 21 cm (csomagolás mérete), 15 x 12,5 cm (napló mérete)
Minta: Minnie
Gyártó: Derform

Naplók