Minnie anatómiai iskolatáska

Minnie anatómiai iskolatáska

Minnie egér hátizsák

Rózsaszín-kék színkombináció közepén szerepel Minnie egér bájosan kimosolyogva a megszokott piros alapon fehér pöttyös masnijával. Mickey egér párja, a kicsi lányok nagy kedvence.

Ez az ergonomikus kialakítású iskolatáska egyaránt alkalmas iskolatáskának, vagy használható akár kiránduláshoz is.

A három rekeszes hátizsák oldalán egy-egy hálós zseb található. A cipzárak fogantyúja Minnie egér fejet formázó gumi emblémában végződik.

A hátizsák 3 rekeszes. Oldalán egy-egy hálós zseb található.

Ergonomikus hátitáska, a hátlapja a gerinc mentén párnázott, hogy védje a gyerek gerincét, illetve elősegítse a helyes testtartást. Vállpántjai szintén párnázottak, ugyanakkor állíthatóak is.

Az elhelyezett fényvisszaverő csíkok pedig a viselőjét védi az által, hogy növeli a láthatóságát.

Méret: m: 38 cm, mély: 16 cm, sz: 30 cm
Súly: kb 0,5 kg