Minecraft Pop it táskadísz – többféle

Minecraft Pop it táskadísz – többféle

Minecraft gyűjthető figurák

Dobd fel a hátizsákod ezekkel a Minecraft Pop it figurákkal, amik négyféle változatban készültek: Creeper, Steve, tehén és Enderman. A pop it táskadísz vicces szórakozás, vagy akár stresszoldó játék is lehet, amit kedvedre nyomkodhatsz unalmas perceidben. Kis pukkanó hangot ad, miközben átfordulnak az egyes buborékok.

A doboz csak 1 db táskadísz figurát tartalmaz. Többféle változatban elérhető: fekete, zöld, piros és kék, nem választható, véletlenszerűen kerül kiküldésre.

Minecraft Pop it táskadísz mérete 13-15 cm.

Gyártó: Heartside
Ajánlott: 4 éves kortól