Mancs őrjárat világítós digitális karóra Skye

Mancs őrjárat világítós digitális karóra Skye

Mancs őrjárat rajongó lányok számára készült egy igazán különleges karóra, mellyel nem csak a mesefilmből megismert Skye kutyus lehet mindig viselőjével, de még az idő kezelését is meg tudják tanulni, megtanulják beilleszteni a mindennapjaikba.

Skye, a Mancs őrjárat csapatának kutyusa lányként is kiválóan megállja a helyét a problémák megoldásában. Had segítsen neked is az idő múlásának követésében!

A Mancs őrjárat karóra digitális, így kezelése a gyerekek számára is egyszerű. Különlegessége abban rejlik, hogy gombnyomásra világít: az egész óra, még a szíja is rózsaszínnel világít.

A gyermek karóra elemet tartalmaz. Az óra átmérője kb 3 cm.

Méret:  13x7x4 cm ( csomagolás )
Minta: Mancs őrjárat

Gyártó: Nikelodeon