Mancs őrjárat szívószálas 3D pohár – Team

Mancs őrjárat szívószálas 3D pohár – Team

Mancsőrjárat szívószálas pohár

Kedvenc meséd hősei együtt mintázzák a szívószálas poharat. Különlegessége, hogy mintája 3D, így még az ivás is kalanddá válik, legyen az kakaó, gyümölcslé, vagy víz. A Mancs őrjáratból megismert kutyusok és vezetőjük Ryder minden kalandban részt vesznek és speciális képességükkel megoldják a rejtélyt.

Teteje rápattintható, szívószálnak külön kis kupakja van, hogy az esetleges folyadék ne csöpögjön le két használat között. A szívószál külön is elmosható, a pohár kézi tisztítást igényel.

Méret: 4,3 dl
Minta: Mancs őrjárat / Paw patrol, Skye