Mancs őrjárat színező készlet filctollal és matricákkal

Mancs őrjárat színező készlet filctollal és matricákkal

Mancsőrjárat kreatív foglalkoztató

Játssz a Mancs őrjárat kutyusaival, rajzolj, színezz és matricázz! A kifestő szettben található színezhető poszterek kiváló szórakozást jelentenek a Mancsőrjáratos mese kedvelőinek. A mellékelt filctollakkal azonnal nekiláthatnak a munkának. A matricákkal tovább dekorálhatják a képet, de akár a szobájukat is díszíthetik.

A kreatív játék során az óvodás korú gyerekeknek fejlődik a koncentrációs képessége és a kézügyessége. Chase, Marshall, Skye és Rubble gondoskodnak róla, hogy hosszú időre lefoglalják kis rajongójukat.

Tartalma:

5 db filctoll