Mancs őrjárat kinyitható rajztábla

Mancs őrjárat kinyitható rajztábla

Mancsőrjárat rajztábla

A Mancs őrjárat kinyitható rajztábla mellett unatkozni nem lehet még utazás közben sem. Nyisd ki, állítsd fel és már alkothatsz is! A tábla kialakítottságának köszönhetően kiválóan alkalmas utazásokhoz. Mivel összecsukható, kis helyen elfér.

A felállított tábla egyik oldalán krétával rajzolhatsz, a másikon  a csippentők segítségével rögzítheted a színezendő papírlapokat, és kezdődhet a rajzolás, vagy a színezés.

Készlet tartalma:

• 1 db kinyitható tábla,