Mancs őrjárat hátizsák 3D 28 cm

Mancs őrjárat hátizsák 3D 28 cm

Mancsőrjárat hátizsák

A kutyusok közöl is a legjobbak kísérhetnek el utadon, ha ezt a Mancs őrjárat mintájú hátizsákot választod. Chase, a rendőrkutya és Marshall a tűzoltó vigyáz rád, és a bepakolt holmidra.

A hátizsákon szereplő Marshall és Chase 3 dimenziós mintában jelennek meg a táska elején, azaz kiemelkednek  a háttérből. A táska elsősorban kisfiúk számára készült, ennek megfelelően az alapszíne a kék.

Oviba, kisebb kirándulásra kiváló társa a kicsiknek. Az egy légterű táskába könnyedén maguk is bepakolhatnak. Pántja szivacsos és állítható. Cipzárján Mancs őrjárat embléma van.

Kézzel tisztítható.

Minta: Mancs őrjárat/Paw Patrol