Mancs őrjárat figurák – Rocky és Bettina

Mancs őrjárat figurák – Rocky és Bettina

Mancsőrjárat játék

A Mancs őrjárat tagjainak élete nem csak munkából áll. Mindegyik kutyusnak megvan a hobbija, az érdeklődési köre, amivel foglalatoskodik szabadidejében. Rocky a környezetvédelemben járatos, és rendkívül fontosnak tartja éppen ezért az újrahasznosítást is. Ha teheti ellátogat a farmra, ahol Bettinát, a tehenet is megismerte, és jó barátságba keveredtek.

A Mancs őrjárat figurák – Rocky és Bettina játékszettel játszd el te is a filmben megismert jeleneteket, vagy találj ki újakat Bettina és Rocky szereplésével. Esetleg gyűjtsd össze a többi karaktert is, hogy a teljes csapat része lehessen a közös időtöltésnek!

Tartalom:

– Rocky figura

– Bettina figura

– kerítés

Méret: 25 x 17 x 6 cm (csomagolás)

Minta: Mancs őrjárat, Rocky/ Paw Patrol

Anyag: műanyag