Luna gurulós hátizsák troli 45 cm Superlike

Luna gurulós hátizsák troli 45 cm Superlike

Soy Luna húzható táska

Luna, a Disney csatorna énekes-színész sztárja, virágos jókedvvel pózol a Luna gurulós hátizsák Superlike változata elején. A táska kék színű, melyen rózsaszín virágok vidámságot sugároznak, így indulhatsz útnak akár utazásra, akár iskolába készülsz.

A táska három rekeszes. Mindegyik dupla cipzárral záródik, fogantyúin egy-egy Soy Luna embléma van.

A cipekedés nem szükségszerű, hiszen beépített húzókarnak köszönhetően gurulós hátizsákként is használható. Talpazata úgy van kialakítva, hogy a táska önmagában is megálljon. A vállpántok hátul egy cipzárral ellátott zsebben elrejthetőek. Széles vállpánttal rendelkezik, így kényelmes viseletet biztosít, ha mégis hátadra szeretnéd venni. Oldalsó pántokkal szűkíthető a táska, ha szükséges. Alsó része műanyaggal megerősített, így védi az iskolatáskát mindennapi használatkor.

Jellemzők:

– 2 kerekes, kitámasztó segítségével stabilan megáll
– vállpántja: állítható, széles, párnázott
– könnyen tisztítható

Méret:43x27x19 cm (a húzó szerkezet teljesen kihúzva  92 cm)

Minta: Soy Luna, Disney

Gyártó: Karactermania