Luna gurulós hátizsák tolltartóval

Luna gurulós hátizsák tolltartóval

Bohóckodó grimasszal pózol Soy Luna ennek a gurulós hátizsáknak az elején. A Disney sztár nem csak énekhangjával és tv-s sorozatával nyerte el a rajongók szívét, hanem vidám természetével is.

A hátizsák rózsaszín színét vidám színek egészítik ki. Az elülső zseben Luna látható, a hátsó rekeszen emojik sorakoznak.

A táska három rekeszes, cipzárral záródik, melyek fogantyúja egy-egy szivárvány mintájú medál. A hátizsák állítható széles vállpánttal rendelkezik. A cipekedés helyett a táska húzható két kerekes talpazatának és az állítható húzószerkezetének köszönhetően. Az alsó kitámasztó segítségével önmagában is stabilan megáll.

Az iskolatáska nem levehető a húzószerkezetről, vállpántja elrejthető, a könnyebb húzáshoz.

A táska kiválóan használható iskolába vagy utazások alkalmával.

A táskához egy tolltartó is tartozik, melynek mintázata a trolihoz illő. Egyrekeszes, mely szivárvány formájú emblémával ellátott cipzárral záródik.

A tolltartó mérete 20x10x8 cm, két rekeszes, oldalán tépőzáras zsebbel.

Jellemzők:

– gurulós hátizsák maximális hossza ( húzószerkezettel ) :  86 cm
– a táska mérete összecsukott állapotban 52 cm
– 2 kerekes, kitámasztó segítségével stabilan megáll
– vállpántja: állítható, széles, párnázott

– kétrekeszes tolltartóval kapható
– könnyen tisztítható