Lovas pénztárca – Love Horse

Lovas pénztárca – Love Horse
pénztárca lányoknak

A lovas pénztárca  nemcsak meseszép, de praktikusan tépőzárral zárható, kinyitva több fakkot és egy cipzáras kis zsebet is rejt, mely az aprók tárolására kiváló.

Derform új Lovas Love Horse kollekciója idén is varázslatosra sikerült. A ég kék színű hátterén nem a csillagos égbolt látható, hanem pici színes szívecskék és varázslatos fehér paripa összhatása biztosan nem marad figyelem nélkül.

Ovisoknak és kisiskolás lányoknak egyaránt ajánlott.

Lovas iskolatáska és felszerelés

Jellemzői: