Lovas iskolatáska, anatómiai – My Little Friends

Lovas iskolatáska, anatómiai – My Little Friends

A hátizsák formájú iskolatáska elején gyönyörű barna ló jelenik meg. Az igényes kivitelezésű iskolatáska anyagában patkó mintás. 3 rekeszből áll, így könnyen el tudják rendezni az iskolai szereket a gyerekek.

Ergonomikus kialakítású táska kíméli a gyermek hátát, mivel a gerinc két vonalán párnázott. A műanyag borítású fogantyú által könnyebben hordozható.

Hátulja és vállpántja párnázott és légáteresztő anyagból készült. Az alján gumi talpak védik a táskát a mindennapi használatkor. A gyerek biztonságáról a fényvisszaverő csíkok gondoskodnak, aminek köszönhetően a sötétben is jól látható.

Az iskolatáska hátuljáról a kép illusztráció, a kiképzését mutatja nem a színét.

Méret: 30 x 37 x 16 cm
Súly: 0,5 kg