LCD kijelzős rajztábla – rózsaszín kicsi

LCD kijelzős rajztábla – rózsaszín kicsi

Lép be a 21 századba, ahol már a rajzolás sem papíron történik, és az írás, számolás gyakorlása is elektronikus eszközön, egy tableten valósul meg.

Az LCD kijelzős tablet egyszínű rózsaszín szegéllyel érkezik. A hozzá való speciális tollal rajzolhatsz, írhasz a kijelzőre. A törlés egyetlen gomb megnyomásával történik, a képernyő pedig zárolható egy hátlapon lévő gomb segítségével.

1 db 3 V-os CR2016 jelű gombelemmel működik, melyet a csomagolás tartalmaz.

A tablet mérete 13 x 21 cm

Méret: 23,5 x 0,5 x 13,5 cm (csomagolás)
Gyártó: KIDEA
Ajánlott: 3 éves kortól