Laser Maze interaktív logikai játék – Thinkfun

Laser Maze interaktív logikai játék – Thinkfun

Egy igazi lézeres logikai játék nem csak fiúknak!

A Laser Maze interaktív játék logikára alapuló játék, amit akár egyedül, de többen is játszható. Mágikus élményt jelent, de tudományos képességeidre és intelligenciádra is szükség lesz. A célod, hogy a lézersugarakat tükrök segítségével a labirintus feladványon jelzett célba juttasd.

A Laser Maze segítségével minden gyerek könnyedén megismerheti és megszeretheti a fizikát.

Játék leírás:

Válassz egy feladványkártyát és helyezd el a jelzőket a játéktérre, ahogyan az ábrán látod.

Határozd meg hova kell elhelyezni a további jelzőket, hogy a fénysugár eltalálja a célt.

Aktiváld a lézert, ha jól logikáztad ki és eltalálod a célt, akkor világítani fog  és megnyerted a játékot.

A Laser Maze egy valóságos agytorna, amely segít megtanítani a fizika tudományának ezen ágát: a fény terjedésének irányát, megtörését vagy épp elnyelését.

Fejleszti:
– megfigyelés
– logika
– térlátás
– gondolkodás

Jellemzők:

– 1 db játéktábla
– 60 db feladatkártya megoldásokkal
– 5 célpont / tükör
– 1 lézer
– 2 fénytörő
– 1 dupla tükör
– 1 blokkoló
– 1 ellenőrző pont
– játékszabály
– 4 játékszint, kezdőtől a profiig
– egyszemélyes játék
– vagy többen is játszható

A játék 2 db AG13 elemmel működik, amit tartalmazz.

Méret: 27,5 x24 x 7,5  cm
Gyártó: Thinkfun Ravensburger