Kidea Magic Roller díszítőtoll – Zoo

790 Ft

Kidea Magic Roller díszítőtoll – Zoo

Állatos díszítő toll

A kreatív hobby-hoz, alkotáshoz remek kellék lehet ez a dekortoll, amivel egyszerűen készíthetsz menő sormintákat a füzetedbe, vagy a rajzaid szélére. A magic roller a hibajavító rollerek elvén működik, görgős megoldással, így gyerekjáték lesz vele a díszítés. Mintázatán cuki kisállatok ikonok láthatók, melyet 4 m hosszan tudsz felhasználni. Remek kiegészítő a kreatív játékokhoz.

Többféle változatban kapható webáruházunkban, nézz szét más, izgalmas mintákért!

Minta: Zoo, állatos

Gyártó: Kidea