Kidea grafitceruza ceruzadísszel 2 db-os szett – többféle

690 Ft

Kidea grafitceruza ceruzadísszel 2 db-os szett – többféle

HB Grafit ceruza

Jó minőségű grafit ceruza HB keménységű heggyel, ami kiváló választás íráshoz a gyerekeknek. Kellően puha, nem karcolja a papírt, de nem túl sötét, hogy elkerülhesd a nagy maszatokat a füzetedben. Otthoni, irodai és iskolai célokra is kiválóan alkalmas. A ceruzák végén cuki díszek találhatók, többféle mintával: unikornisos, cicás, delfines, macis, flamingós.

Egy csomag 2 db grafitceruzát tartalmaz.

A grafit ceruzák többféle ceruzadísszel kaphatók, vásárláskor bármelyiket küldhetjük, vagy megjegyzésbe kérjük beírni, hogy melyik mintát szeretnék.

Méret: 19 cm ( ceruza )
Minta: állatos