KIDEA festőköpeny – lányos

KIDEA festőköpeny – lányos
Gyerek festőkötény

A lányos KIDEA festőköpeny paszetell színekben pompázik, elején a márkára jellemző cuki kaméleon látható.

Óvodában, iskolában, de még otthon a kreatív munkák során is praktikus választás a kötény használata. A köpeny felvételével védjük a ruházatot.

Kifejezetten ajánlott festéshez, maszatolással, ragasztással járó feladatokhoz. Univerzális méret, a pántok segítségével kisebb-nagyobb gyerekek számára is tökéletesen illeszkedik.

Kézzel mosható 30 °C fokos vízben.

Méret: 54 x 41 cm
Minta: pasztell lányos