Kidea festőköpeny – járművek

Kidea festőköpeny – járművek

Gyerekkötény

Óvodában, iskolában, de még otthon a kreatív munkák során is praktikus választás a bebújos köpeny használata, amely még az ingujjat is védi. A köpeny felvételével védjük a ruházatot. Hátolján tépőzárral záródik.

Kifejezetten ajánlott festéshez, illetve maszatolással, ragasztással járó feladatokhoz. Használata egyszerű.

A sokszínű festőköpenyen a város utcái és járművek láthatóak.

3- 6 éveseknek.

30 fokon kézzel mosható.

Méret: 17 x 23,5 x 1 cm (csomahgolás)

Minta: járművek