Kidea ecsetvégű filctoll készlet 12 db-os pasztell

Kidea ecsetvégű filctoll készlet 12 db-os pasztell

Ecsetfilc pasztell színű

A filctollakkal sokkal erőteljesebb élénkebb színeket lehet elérni, így a színezés és rajzolás is sokkal izgalmasabbá válik a gyerekek számára. A 12 különböző pasztell színt tartalmazó filc készlet különlegessége, hogy hegye hajlékony, mint egy ecset. Az ecsetfilcek segítségével a nagyobb felületek kifestése is könnyebbé válik. A filctoll mindkét végén használható, egyiken ecsetszerű hegy található, másik vége sima vékony hegyű filc.

Iskolai és szabadidős használatra ajánlott, minőségi kreatív játék, írószer gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Az aprólékos színezőkhöz is ideális.

Gyártó: Kidea
Ajánlott: 3 éves kortól