Kidea állatos zsírkréta készlet – 10 színű

Kidea állatos zsírkréta készlet – 10 színű

Csavarozható puha zsírkréta

Kiváló minőségű zsírkréta, erőteljes színekkel a kreativitás fejlesztése érdekében. A Kidea állatos zsírkréta készlet – 10 színű szett cuki állatmintás műanyag borítást kapott, így nemcsak szép, hanem praktikus is, hiszen nem csúszik ki a kézből. Lágy puha kréták, nagyon jó fedőképességgel, így nagy felületek színezésére is könnyen használható. Csavarozható zsírkréta, a tokból egy mozdulattal elővarázsolhatod az újabb adagot, ha már elkoptattad a hegyét.

A zsírkréta generációk óta kíséri a kisgyermekek fejlődését. Könnyen lehet vele alkotni, alkalmas nagyobb felületek színezésére is, így már az óvodás korú gyermekek is nagyon kedvelik. Gyakorolhatják a helyes ceruzafogást, és közben élvezhetik a kreatív játékok adta örömöket.

Gyártó: Kidea

Ajánlott: 3 éves kortól