Katicabogár és fekete macska étkészlet – kerámia

Katicabogár és fekete macska étkészlet – kerámia

Miraculous rajongóknak készült étkészletből élvezhetik az étkezést a kislányok. Kedvenceik társaságában még finomabb az étel, még üdítőbb az innivaló.

Az étkészlet 3 részes. Tartalmaz 1 db mély tányért, 1 db lapos tányért és 1 db bögrét. Valamennyin a Katicabogár és Fekete Macska szerepel, a mesefilm-sorozat sztárjai.

Az étkészlet kerámia anyagú, alkalmas mikrózásra és mosogatógépben tisztítható. A bögre 350 ml-es.

Tedd varázslatossá kedvenc mesefiguráddal az étkezést!

Méret:  19,5×8,5×25 cm
Minta: Miraculous – Katicabogár
Anyaga: kerámia

Katicabogár és Fekete Macska termékek