Katicabogár és Fekete macska 3 rekeszes tolltartó

Katicabogár és Fekete macska 3 rekeszes tolltartó

Katicabogár és Fekete Macska mesében, a két szuperhős Párizsra vigyáz. Talizmánjaik segítségével hétköznapi tinikből átalakulva képesek megvédeni az elesetteket, a bajba jutottakat.

Katicabogár ezen a tolltartón mindkét arcában feltűnik, egyik oldalán szuperhősként, másik oldalán Marinette diáklányként mosolyog.

A tolltartó hozzájárul, hogy divatos, és igazán praktikus tolltartóban tárolhasd írószereidet. Három rekeszes, így lehetőség van az eszközök rendszerezésére is.

A három rekeszt egy cipzárral zárhatod, de benne a középsőt külön cipzárral is. A tolltartó tágas, akár kisebb neszesszernek is használható.

Az igényes tolltartó részben anyagában mintás, Katicabogár és Marinette mintája kitüremkedő, fényes anyagú. A rekeszeket lezáró cipzár húzóját katicabogár embléma díszíti.

Méret: 23,5×10,5  cm
Minta: Katicabogár / Miraculous