Jégvarázs tornazsák Summer

Jégvarázs tornazsák Summer

Rózsaszín alapon kék virágok közt mosolyog a nyárnak örülve a két Jégvarázs hősnő, Anna és Elsa. A két nyughatatlan lány ezúttal sem pihen, inkább téged kísérnek el a tornaórára ez által a Jégvarázs tornazsák által.

A tornazsák szépen kivitelezett, nőies darab. Hordható válltáskaként vagy hátizsákként is felvehető. A tornazsák a zsinórok összehúzásával záródik, a be-, és kipakolás könnyen megy a legkisebbeknek is.

A tornazsák különlegessége, hogy elején egy cipzáras zseb található, Anyag erős hátizsák anyagú. Cipzárján egy rózsaszín szív medállal.

Edzésre vagy iskolába tökéletes választás.

Méret:  41×34 cm
Minta: Jégvarázs / Frozen