Jégvarázs kihajtható tolltartó – Ombre

Jégvarázs kihajtható tolltartó – Ombre

Frozen 2 tolltartó lányoknak

A Jégvarázs kihajtható tolltartó – Ombre világoskék és lila színátmenetes anyagán a két gyönyörű Disney hercegnő, Elsa és Anna látható.

A praktikus írószertartó segíti munkádat az iskolában, vagy bármilyen kreatív foglalkozáson, ahol az írószereidnek könnyen elérhetőnek kell lenni.

A tolltartó kihajtható fülekkel rendelkezik, könnyen átlátható és rendszerezhető, emiatt első osztályos kortól is ideális választás. Az írószerek gumipántok alá rögzíthetők. Húzózárát különleges embléma díszíti.

Jellemzői:

– 24 db ceruza fér bele
– vonalzónak és radírnak és hegyezőnek is lett kialakítva hely
– órarendnek és szorzótábla
– eleje nyomott mintás
– cipzár húzóján szép gumi embléma

Jégvarázs iskolafelszerelések

Méret: 21x14x3,5 cm