Jégvarázs iskolatáska anatómiai – Spring

Jégvarázs iskolatáska anatómiai – Spring

Frozen ergonomikus iskolatáska, hátizsák

Vidám színekben pompázik ez a rózsaszín-kék alapszínű anatómiai iskolatáska, melyen a Jégvarázsból ismert Anna és Elsa Olaffal, a hóemberrel virágok között csibészen mosolyognak.

A Jégvarázs anatómiai hátizsáknak 3 cipzárral záródó rekesze van, melynek fogantyúja virág formájú medál. Oldalt további hálós zsebek találhatóak.

A kisiskolásoknak tervezett táska kíméli a hátat, segíti a megfelelő testtartást, mivel a hátulja a gerinc mentén párnázott, csakúgy, mint a vállpántok, amelyek állíthatóak is.

A táska minden oldalán fényvisszaverő csíkok vannak elhelyezve, hogy a táska, és ez által a viselője sötétben is jól látszódjon.

A táska alkalmas iskolába és utazásokhoz is.

Méret: magassága 38 cm, mélysége 18 cm ( hátsó szivacspárna nélkül ), szélessége 29,5 cm ( zseb nélkül )
Súly: 0,6 kg
Gyártó: Derform