Jégvarázs gurulós hátizsák, troli

Jégvarázs gurulós hátizsák, troli
Frozen gurulós hátizsák – trolley

A kislányok is vihetik az iskolai felszerelést divatos és szépen kivitelezett táskában, és még kis segítséget is kapnak, hogy ne kelljen feltétlenül cipelni.

A lila-rózsaszín alapon színes csillagokkal díszített táska elején a Jégvarázsból ismert Anna és Elsa látható.

A hátizsák 3 rekeszes. Míg a két nagy rekeszben elfér valamennyi tankönyv és füzet, az első, kisebb rekeszben a fontosabb jegyzetek, üzenőfüzet vagy akár az uzsonna is tárolható. Ezek a rekeszek cipzárral záródnak. Oldalt hálós zsebek vannak.

Párnázott vállpántjainak köszönhetően kényelmes viselet. Használható nem csak iskolába, hanem utazásokhoz is. A trolley húzókarja könnyen állítható, a táska műanyag talpazatának köszönhetően strapabíró és önmagában is megáll.

Jellemzők:

– 2 kerekes, kitámasztó segítségével stabilan megáll
– vállpántja: állítható, széles, párnázott
– 3 rekeszes, oldalán 2 hálós zsebbel
– könnyen tisztítható