Jégvarázs ergonomikus iskolatáska, dobozos – lila

Jégvarázs ergonomikus iskolatáska, dobozos – lila

Forzen ergonomikus hátizsák

Varázslatos barátság az övék, megharcoltak érte. Egy egész estés filmben ismerhettük meg küzdelmes egymásra találását a testvéreknek, Annának és Elsának. Ezen az ergonomikus iskolatáskán osztják meg velünk az együttlét örömét. Együtt szerepelnek, mókáznak a lila alapszínű táskán. A táskán még Olaf, a hóember is helyet kap.

Dobozos iskolatáskáról lévén szó, merev fallal, amely megkönnyíti a ki- és bepakolást. Extra könnyű, így a lányok számára sem megterhelő a viselése, cipelése.

Ergonomikus iskolatáska, mely kíméli a gerincet és segíti a helyes testtartást. Hátulja a gerinc két vonalánál erősen párnázott.

Oldalain fényvisszaverő csíkok vannak elhelyezve a jól láthatóság érdekében.A táska alján megerősített gumi borítás van, így bárhová letehető.

Egyrekeszes táska, melynek belsejében füzetelválasztó található, melyet egy gumipánt fixál. Elején egy kisebb cipzáras zseb van, amelyben akár pl. az uzsonnát is el lehet különíteni. Oldalán egy cipzáras és egy hálós zseb van.

A táska hátuljáról a kép illusztráció, a szerkezetét mutatja, nem a színét és mintáját.

Méret: 36x30x17 cm

Minta: Jégvarázs / Frozen