Jégvarázs ergonomikus iskolatáska, csatos – Spring

Jégvarázs ergonomikus iskolatáska, csatos – Spring

Frozen hátizsák

Anna és Elsa végre tavaszi hangulatba kerültek! Ezen az ergonomikus iskolatáskán vidám, élénk színekben pompázik a Jégvarázs című mesefilm két főhőse. Háttérben a kivirágzott tájjal, és a kastéllyal, vidáman néznek össze. A táskán még helyet kap Olaf, a hóember, és Sven, a rénszarvas is.

A kiváló minőségű hátizsákot kislányoknak tervezték, ezért extra könnyű és ergonomikus, azaz kíméli a gerincet és elősegíti a helyes testtartást a kipárnázott hátlap és vállpántnak köszönhetően, mely utóbbi állítható.

Minden oldalán fényvisszaverő csíkok vannak elhelyezve a jól láthatóság érdekében.

Elején nagy cipzáros zseb található, amiben az uzsonnát, tolltartót, füzeteket is lehet elkülönülten tárolni. Oldalán egy-egy cipzáras és egy hálós zseb található. Egyrekeszes belsejében füzet elválasztó rész található, melyet pluszban még egy gumipánt fixál.

A táska alsó részén műanyag lábak vannak, így bárhová letehető. A merevített falak megkönnyítik a ki- bepakolás a gyerekeknek.

Az iskolatáska különleges szerkezete lehetővé teszi, hogy teljes szétnyitást, így belseje is könnyen tisztán tartható.

Méret: 36x28x17 cm
Súly: kb 1 kg