Jégvarázs 2 napló A/5 méret – Home

Jégvarázs 2 napló A/5 méret – Home

Jégvarázs notesz, jegyzetfüzet lányoknak

A gyönyörű arany és kék színű napló elején a Disney Frozen mese csodás hercegnője, Elsa ábrándozik.

A minőségi Jégvarázs napló széleskörűen felhasználható, hiszen nemcsak naplóként, de jegyzetfüzetként, rajzolós füzetként is tudod használni. Az A5 méretű notesz gumipánttal záródik, belsejében 96 lapot találsz, ami bőven ad lehetőséget az írásra, rajzolásra. A napló vonalas és négyzetrácsos oldalakat is tartalmaz.

A külső borítás különleges és figyelemfelkeltő, így biztosan nem maradsz észrevétlen vele, bárhová is vidd magaddal.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázattal többféle terméket is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz

Méret: A5 méret, 15 x 21 cm
Minta: Jégvarázs 2