Iskolatáska lányoknak – Gabol Viola

Iskolatáska lányoknak – Gabol Viola

Hátizsák lányoknak

A Gabol iskolatáskáknak egyedi és nagylányos színe és mintája kifejezetten a divatot kedvelő iskolás lányoknak készült.   Gabol  táskákra jellemző egyedi kialakítású szivacsos, merevített  hátsó részének köszönhetően a kényelmes viselést segíti elő.

Idén nagyon divatos szögletes formájú iskolatáska két nagy főrekeszében kényelmesen elfér a iskolai felszerelés.  Elől nagy cipzáros zsebbel ellátott, ahova akár az uzsonnás dobozt is  betehetjük. Mindkét oldalán egy-egy hálós zseb is található, ahová a kulacs könnyen elhelyezhető. Az iskolatáska alja megerősített , így még ellenállóbbá teszi  a mindennapi használatkor. A hátizsák kialakításának köszönhetően húzószerkezetre is tehető , így gurulós táskaként használható.

Jellemzők:

– széles vállpántjai párnázott és állítható
– anyagában mintázott
– fényvisszaverő csíkkal ellátott
– anatómiai táskákhoz hasonlóan merevített hátrésze szivacsos
– fogantyúja megerősített

Méret: 32×43×15 cm