Hot Wheels kihajtható tolltartó – Speed Club

Hot Wheels kihajtható tolltartó – Race Zone

A különleges tolltartó vagány, versenyautós mintáját a Hot Wheels pályák különleges birodalma ihlette. Elég merész vagy hogy bevállald ezt a menő , piros színű, emeletes tolltartót a suliban?

A kihajtható tolltartó egyszerűen kezelhető és könnyen átlátható, ezért elsősöknek is ideális választás.

Ebben a versenyautós tolltartóban minden írószer kényelmesen elfér. A tolltartó belsejében gumipántokkal rögzíthetőek az irodaszerek. A 21 darab írószer mellett helyet kaphatnak a tolltartóban a vonalzók, a radír és hegyező, a füleken órarenddel és szorzótáblával. Nem felszerelt!

Hot Wheels iskolatáskák és iskolafelszerelések

Jellemzői:

– 21 db ceruza fér bele

– 4 db rögzítő egyéb eszköznek (radír, hegyező, vonalzó, stb.)

– 2 kihajtható füllel
– belseje mintás