Herlitz 3 emeletes tolltartó – Sea Animals

Herlitz 3 emeletes tolltartó – Sea Animals

Állatos tolltartó

A kék színű tolltartó tengeri állatokkal mintázott: medúza, polip, halacskák díszítik.

A kiváló minőségű tolltartó 3 szintes, így biztosan minden írószer a helyére kerül. Minden írószer rendszerezhetően belefér, amire az iskolában szükség lehet. A tolltartó belsejében gumipántok alá helyezhetőek az írószerek, külön kialakított helyek vannak a radír, hegyező vagy vonalzó tárolására. A 3 emeletes tolltartóban nagyon sok ceruza, filctoll elfér, így minden eszköz egy helyen tárolható. Könnyen kezelhető a kisebbek számára is.

Virágos iskolatáska szettek lányoknak

Méret: 7 x 19 x 11,5 cm