Gyerek világatlasz – Természet, országok és rekordok

Gyerek világatlasz – Természet, országok és rekordok

Ismerd meg a Földet ez által a szépen kidolgozott és információkkal teli világatlasz által. Képek, illusztrációk, térképek segítik az információk befogadását, amelyek felölelik többek között a földrészek, országok, hegyek, folyók, állatok, növények, természeti csodák, nagyvárosok témáját is.

Kvízkérdések segítségével játék a térképészeti alapismeretek elsajátítása.

Bővítsd ismereteidet a 64 oldalas Gyerek világatlasz – Természet, országok és rekordok című könyvvel.

Méret:  24 × 32 cm
Gyártó: Scolar