Gumball tolltartó 3 rekesszel

Gumball tolltartó 3 rekesszel

Gumball csodálatos világával nem csak a mesecsatornák műsorán találkozhatunk, elkísérhetnek a különös figurák ez által a 3 rekeszes tolltartó által is, hogy mókás megjelenésükkel felvidítsák a napodat, a praktikus tolltartó által pedig segítségedre legyenek.

Elmore suli diákjai láthatóak a 3 rekeszes tolltartó elején. Az iskola épületének és a tanteremnek a képével a háttérben vigyorognak a film szereplői.

A tolltartó három rekeszre oszlik, így rendszerezni is lehet a belepakolt írószereket. Egyetlen cipzárral záródik valamennyi fakk, de a középső külön is becipzározható. Könnyen kezelhető a kisebb gyerekek számára is.

Méret:   11 x 24 x 7 cm
Minta: Gumball