Fürkész kalandjai – Képességfejlesztő munkafüzet

Fürkész kalandjai – Képességfejlesztő munkafüzet

Fejlesztő füzet kicsiknek

Készségfejlesztés és ismeretterjesztés a célja ennek a mesés fejlesztő füzetnek, melyben színes feladatokon keresztül követhetjük Fürkész manó kalandjait.

A kisgyermekek nyitottak, érdeklődők a természeti és az épített környezet iránt. A munkafüzetben élvezetes módon szerezhetnek ismereteket e két témában. A kiadvány egy mesekeretbe helyezi a feladatokat. Ezzel a gyermekek mintegy részesei lehetnek egy kalandnak, a sikeröröm élményét nyújtja számukra a feladatvégzés. A mese főszereplője egy kíváncsi kismanó, aki vándorlása során megismerkedik a növényekkel, állatokkal, az élőhelyeikkel. A város jellemzőivel, a közlekedéssel kapcsolatosan is új ismeretekre tehet szert. A mese, a képek és a feladatok a beszédfejlesztés kiváló eszközei.
A kiadvány az iskolába készülők számára is ajánlott, mert fejleszti a tanuláshoz szükséges részképességeket.

Gyártó: Mozaik Kiadó

Méret: 20 x 27,5  cm