Felnőtt Színező lapok 80 db – Crayola

Felnőtt Színező lapok 80 db – Crayola

Crayola színező lapok nagyobbaknak

Crayola a legújabb színezőfüzetével a nagyobb gyerekekre és felnőttekre is gondolt.

Az kreatív,aprólékos színező remek szórakozás lesz mindenkinek, aki szeret színezni és alkotni.
A színező lapok egy füzetből kitéphetőek, így mindegyik bonyolult, de csodás alkotás akár képkeretbe is tehető és remek ajándék is lehet.

Keresd elő a színes ceruzákat és filctollakat és kezdődhet az önfeledt kikapcsolódás.

Jellemzői:
– 80 db kitéphető színezőlap