FC Barcelona iskolatáska, anatómiai

FC Barcelona iskolatáska, anatómiai

Hátizsák foci rajongóknak

A foci minden fiú életében jelen van. Van aki nagyon szereti ezt a labdajátékot, van aki még jobban. Az, aki az egyik legsikeresebb focicsapat rajongója, mostantól a hátizsákján is hirdetheti szimpátiáját. Ez az anatómiai iskolatáska az FC Barcelona logóját és színeit hordozza magán.

Az FC Barcelona iskolatáska, anatómiailag kiképzett, így kíméli a gyerekek gerincét, előírás szerinti viselése elősegíti a helyes testtartást.

Az iskolatáska 3 cipzáras rekesszel bír, mindkét oldala zsebbel van ellátva, így rendszerezhetőek az iskolai felszerelés, és még a kulacsok számára is jut külön hely. A vállpántja állítható és szivacsos kiképzésű.

Nagyobb gyerekek szívesen viselik egyszerű hátizsákként is kirándulások során.

A fényvisszaverő csíkok a gyerekek biztonságáról gondoskodnak.

Méret: m: 44 cm, mély: 19 cm, sz:32  cm
Súly:  kg