Faber-Castell háromszögletű grafit ceruza B 1 db

390 Ft

Faber-Castell háromszögletű grafit ceruza B 1 db

Az ergonomikus, háromszög alakú ceruza segíti a helyes ceruzafogást. Trendi ezüst színű. Prémium minőség, törésálló heggyel rendelkezik. Minőségi Faber-Castell termék B keménységű grafit heggyel, mely rajzoláshoz, íráshoz is remek választás.

Jellemzői:

-ergonomikus háromszögforma
-szabadalmaztatott, pöttyös SoftGRIP zóna, mely megakadályozza az ujjak elcsúszását
-törésbiztos ceruzabél
-vízbázisú, környezetbarát lakkozású ceruzatest