Érzelmek erdeje 3. – Ég veled, magány! Szia, figyelmesség!

Érzelmek erdeje 3. – Ég veled, magány! Szia, figyelmesség!

Gyerekkönyv

A nyár egyet jelent a táborozással! Idén végre Olívia, a béka is részt vehet a nagy nyári táborban. De a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy szerette volna, és pihenőre kényszerül. Ám az élet megy tovább, és úgy tűnik, róla mindenki elfelejtkezett… Megszüntethető-e a magány, ha jobban odafigyelünk egymásra?

Mesekönyv gyerekeknek különféle érzelmekről, azok megnyilvánulásairól, a negatív érzelmek feldolgozásáról.

Lapok száma: 32 oldal

Gyártó: Napraforgó Kiadó