Enchantimals kistáska

Enchantimals kistáska

Bájos kistáskát terveztek bájos Enchantimals rajongóknak. Elején Felicity Fox és Sage Skunk szerepel kedvenceikkel. Lila alapon mintás.

Az egy rekeszes válltáska igényes, erős anyagból készült.

Viselhető vállon, vagy háton átvetve. A be- és kipakolás a gyerekeknek is egyszerű, az egy légtérnek és a könnyen kezelhető cipzárnak köszönhetően. A cipzárt a szív alakú gumimedál teszi különlegessé. A táska fedlapja mágneszáras csattal záródik.

Mérete: 16  x 20 x 6 cm
Minta: Enchantimals