Dínósuli – Matematika gyakorló 4. osztály – Szorzás, osztás

Dínósuli – Matematika gyakorló 4. osztály – Szorzás, osztás

Fejlesztő füzet 3. osztály

A DINÓSULI sorozat a Mozaik Kiadó tankönyveinek folytatásaként készült alsósoknak. Témája a szorzás és osztás műveleteinek gyakorlása. A munkafüzetek a tanórákra, napközibe, otthoni tanuláshoz, gyakorláshoz kínálnak játékos feladatokat, rejtvényeket.

A sorozat 4. osztályos II. féléves kötete az írásbeli szorzás és osztás műveletek gyakorlásához nyújt segítséget. A megszokott színes és játékos számolási feladatok mellett már a szöveges feladatok is megjelennek benne. Elsősorban otthoni használatra készült, de napköziben vagy akár a tanórákon is alkalmazható. Az egyénileg vagy párokban (osztálytársakkal, szülővel, testvérekkel) játszható játékokkal ötletet ad arra is, hogyan lehet élvezetesen bővíteni a feladatok körét.

A könyv digitálisan ingyenesen használható változata további interaktív gyakorló feladatokat, játékokat is tartalmaz.

Gyártó: Mozaik Kiadó

Méret: 21 x 30  cm